Wizyta duszpasterska – podziękowanie

        W związku z zakończeniem Odwiedzin Duszpasterskich, zwanych Kolędą – składam Wam, Drodzy Parafianie – gorące podziękowania.

        Dziękuję za Waszą obecność w domu w gronie rodzinnym, za wspólną modlitwę, za okazaną życzliwość, za liczne uwagi dotyczące życia parafialnego i wspólną troskę o wzrost świętości ludu Bożego. Pragnę lepiej zrozumieć Wasze problemy życiowe: brak pracy, brak środków materialnych, brak zdrowia i różne nieszczęścia, problem alkoholizmu ojców, mężów i synów, rozbicie niejednej rodziny i trudności wychowawcze, osłabienie wiary w sercu niejednego z parafian.

        Pragnę jako Wasz Duszpasterz – wspierać Was swoimi modlitwami.

        Dziękuję za złożone ofiary, tym bardziej, że zdaję sobie sprawę z tego, jak wielu rodzinom ciężko się żyje. Zdecydowana większość – jeśli nie w całości – tych ofiar przeznaczana będzie na pomoc księżom chorym, na Caritas, na Uniwersytet Papieski JP II w Krakowie, na misje, na Seminarium Duchowne.

        Odwiedzałem Państwa przez trzy tygodnie – dzień w dzień (oprócz niedzieli) od godz. 800 do 2000. Jeśli kogoś, z różnych powodów (praca, zobowiązania, wizyty, inne obowiązki) nie było, a chcielibyście Państwo przyjąć Boże błogosławieństwo ZAPRASZAM w tym tygodniu do NASZEGO KOŚCIOŁA. Proszę przychodzie rodzinami na Msze św. w dogodnym dla Was terminie (rano lub popołudniu), do modlitwy wiernych zostaną włączone dodatkowe wezwania na końcu Eucharystii otrzymacie kolędowe błogosławieństwo – niech Dobry Bóg udziela Wam obfitych łask w ciągu tego 2023 roku, abyście Drodzy Parafianie mogli prowadzić życie wg Ewangelii Chrystusowej prowadzące do wiecznego zbawienia.

Nasi lektorzy i ministranci również serdecznie dziękują za piękne przyjęcie i za przekazane im ofiary i podarunki.